Biuro prasowe marki Xblitz
Premiera Xblitz GO 2! Najnowszej odsłony kamery samochodowej z legendarnej już serii Xblitz GO!
Na rynek wprowadzona została kamera samochodowa GO2 marki Xblitz.
PREMIERY PRODUKTÓW
2020-02-03, 13:25
Premiera nowego urządzenia Xblitz – ładowarka samochodowa z funkcjami ratunkowymi Xblitz Q30 Pro
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego do sklepów wkracza Xblitz Q30 Pro – nowa ładowarka samochodowa marki Xblitz.
PREMIERY PRODUKTÓW
2019-09-03, 15:36
facebook
Zachęcamy do przeczytania recenzji ?????? ?? ????? - budżetowego wideorejestratora z naszej oferty. ⤵

https://www.kdk.pl/2022/356-xblitz-z8-night-wideorejestrator-test.html
2022-06-24, 08:57
facebook
Cały zespół Xblitz sle dziś serdeczne życzenia wszystkim Super-tatom! ?‍♂ Bądźcie bohaterami dla swoich pociech, każdego dnia. ? ?
2022-06-23, 09:04
facebook
Co oznacza ??? w nazwie kamery samochodowej ?????? ?? ???? To, że zestaw składa się z dwóch kamer - przedniej, wyposażonej w szerokokątny obiektyw full HD oraz tylnej, odpornej na zachlapania. :) Macie więc niemal pełny wgląd w przestrzeń obrębie Waszego samochodu. ?

Dodatkowo, urządzenie to posiada detekcję ruchu, czujnik g-sensor oraz inne praktyczne funkcjonalności. Więcej ➡ https://xblitz.pl/pl/xblitz-s7-duo
2022-06-21, 10:11
facebook
?-??????, czyli czujnik wstrząsu w wideorejestratorze, jest odpowiedzialny za wykrywanie wszelkich nietypowych zachowań na drodze - od gwałtownego hamowania po uderzenia i stłuczki. Dzięki zastosowaniu tej technologii, nie dochodzi do nadpisania nagrania z kamery we wspomnianych krytycznych momentach, przez co każde takie zdarzenie stanowi cenny materiał dowodowy. ?

Warto nadmienić, iż zakres działania g-sensora w wideorejestratorach Xblitz może być indywidualnie ustawiany.

Kliknij i zobacz kamery samochodowe Xblitz, które mają zaimplementowaną technologię G-sensor ? https://xblitz.pl/pl/szukaj?controller=search&s=g-senso
2022-06-20, 11:11
facebook
Nie macie pomysłu, co podarować swojemu Tacie? ? Może zamiast kolejnej koszuli ? lub perfum, wybierzecie kamerę samochodową? W końcu każdy facet lubi gadżet elektroniczny. ? :)

Sprawdźcie nowe modele wideorejestratorów Xblitz. ⤵⤵⤵
S6: https://xblitz.pl/pl/xblitz-s6
S7 Duo: https://xblitz.pl/pl/xblitz-s7-duo
Mirror View: https://xblitz.pl/pl/-xblitz-mirror-view
Mirror HQ: https://xblitz.pl/pl/xblitz-mirror-hq
2022-06-19, 10:01
facebook
Kontynuujemy serię promek z okazji zbliżającego się ???? ????! ? Tym razem mamy dla Was akcję przygotowaną wraz z empik - alkomat Xblitz Spirit taniej o ponad 3⃣0⃣%! To przydatne urządzenie będzie świetnym upominkiem dla każdego zmotoryzowanego Taty. ?

Kliknijcie, by skorzystać z oferty. ?
2022-06-18, 10:33
facebook
Designerski i praktyczny prezent na Dzień Ojca - taki którego Twój tata będzie używał na co dzień? ? Kamery samochodowe ?????? to dobry wybór! Kup teraz modele S6 i Mirror View w lepszej cenie na NEO24.PL ze specjalnym kodem. Szczegóły w linku. ⤵
2022-06-17, 11:10
facebook
Obejrzyjcie recenzję kamery samochodowej ?????? ?? autorstwa Kempy Truckera. :)

Poniżej garść informacji o tym, co wyróżnia ten model:
✅ superkondensator, czyli system podtrzymujący pracę kamery, po odłączeniu zasilania
✅ niewielkie wymiary, dzięki brakowi fizycznego wyświetlacza
✅ szeroki kąt widzenia - 140°

Wideorejestrator Xblitz S4 możecie kupić tutaj ? https://xblitz.pl/pl/xblitz-s4
2022-06-16, 10:05
facebook
Rekomendacja od Piotr Żyła- Official. ?
2022-06-13, 14:46
facebook
Nie dość, że poniedziałek, to jeszcze trzynastego. ;) Na szczęście posiadając wideorejestrator ??????, macie zabezpieczenie w razie pechowej sytuacji na drodze. ? ?

Jeśli jeszcze nie jesteście w posiadaniu kamery samochodowej, to koniecznie zajrzyjcie tutaj ? https://xblitz.pl/pl/5-kamery-samochodowe
2022-06-13, 09:19
facebook
Słyszeliście o technologii ??? w kamerkach samochodowych, ale nie do końca wiecie z tym to się je? Spieszymy z wyjaśnieniem. :)

W dużym skrócie - technologia ta pozwala na rejestrację bardziej szczegółowego obrazu w zmiennych warunkach oświetleniowych (np. w nocy). System ten łączy ze sobą 3 ujęcia o różnej jasności w jedno - najbardziej optymalne pod kątem ekspozycji. Efektem tego jest wyraźniejszy i jaśniejszy obraz zarejestrowany w ciemnych warunkach.

Funkcję HDR znajdziecie w ponizszych modelach wideorejestratorów Xblitz.
? Mirror View: https://xblitz.pl/pl/-xblitz-mirror-view
? S3 Duo: https://xblitz.pl/pl/xblitz-s3-duo
? S5 Duo: https://xblitz.pl/pl/xblitz-s5-duo
2022-06-11, 09:29
facebook
Checklista na wakacyjny wyjazd samochodem:
Strój kąpielowy? Jest ✅
Krem do opalania? Jest ✅
Zestaw plastrów samoprzylepnych? Jest ✅
Wideorejestrator - ❓

Kamera samochodowa jest równie przydatna - może poprawić bezpieczeństwo, a dzięki swoim funkcjonalnościom, ułatwić podróż kierowcy. :) ?????? ?????? ???? to wideorejestrator w lusterku z kamerą cofania, który idealnie sprawdzi się podczas wyjazdu na urlop. :)

Zobacz więcej ➡ https://xblitz.pl/pl/-xblitz-mirror-view
2022-06-10, 09:55
facebook
Xblitz otrzymał Diament Forbsa 2022. Dziękujemy za to wyróżnienie. Xblitz wciąż pokazuje swoją mocną pozycje na rynku automotive. Dla tak doświadczonej marki to znak innowacyjności, siły i sympatii wśród klientów.

Jest to dla nas duża motywacja do dalszego rozwoju. Diament Forbesa jest również dowodem na słuszność obranej przez naszą firmę strategii rozwoju.

Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe jak i wartość ich majątku. Metoda ta umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.
2022-06-09, 22:35
facebook
Podczas III Kongresu MADE IN POLAND, który właśnie odbywa się w Berlinie, otrzymaliśmy nagrodę MADE IN POLAND przyznawaną za wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki, stosowanie nowoczesnych technologii i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, inwestycje w kapitał krajowy i tworzenie coraz więcej miejsc pracy oraz współpracę z firmami niemieckimi. Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrał Dyrektor Generalny Marcin Trojan. Nagrodzona została marka Xblitz.

Kongres organizowany przez Polską Agencję Przedsiębiorczości ma na celu wyeksponowanie potencjału polskich producentów, którzy mają istotny wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki w różnych gałęziach przemysłu.

Nagroda MADE IN POLAND to dla naszej marki ogromne wyróżnienie i dowód znaczącej pozycji na tle polskich producentów na arenie międzynarodowej.
2022-06-08, 15:14
facebook
Jeśli mielibyście dać radę świeżo upieczonemu kierowcy to, jak by ona brzmiała? :) Podzielcie się nią w komentarzu. ⤵
2022-06-08, 09:29
facebook
Szukacie wideorejestratora wbudowanego w lusterko wsteczne, który jest funkcjonalny i przystępny cenowo? Xblitz Mirror View jest dla Was. :) Sprawdźcie recenzję od benchmark.pl, by dowiedzieć się więcej o tym modelu. ⤵
2022-06-06, 10:39
facebook
Zależy Wam na rejestrowaniu obrazu z kamery samochodowej w doskonałej jakości? A co powiecie na przesłanie poglądu z wideorejestratora na Wasz smartfon? Brzmi nieźle, prawda. :) Poznajcie ?????? ?? - urządzenie wyposażone w WiFi, które zapewnia obraz w jakości 2K.

Zamów online ➡ https://xblitz.pl/pl/xblitz-s6
2022-06-04, 11:47
facebook
Planujecie wakacyjny wyjazd samochodem? Zapewnijcie sobie spokojną i bezpieczną podróż dzięki wideorejestratorowi 2w1 ?????? ?? ???! :)

To zgrabne urządzenie posiada m.in.:
? szeroki kąt widzenia, 170 stopni – dzięki czemu macie podgląd na to, co dzieje się po obu pasach ruchu
? kamerę wsteczną rejestrującą obraz dobrej rozdzielczości
? detekcję ruchu – masz wgląd w to, czy ktoś zbliżał się do Twojego auta podczas Twojej nieobecności
? tryb parkingowy ułatwiający manewry w ciasnych przestrzeniach
? rozdzielczość full HD rejestrującą każdy szczegół

Zobacz więcej ⤵
2022-06-03, 09:09
facebook
Uwaga - alkomat XBLITZ Spirit teraz w lepszej cenie❗ To prosty w obsłudze, ergonomiczny i designerski alkomat elektroniczny, dzięki któremu sprawdzisz, czy możesz prowadzić dzień po zakrapianej imprezie. :)

Promocja obowiązuje tylko w empik, w dniach 2-16.06 lub do wyczerpania zapasów.
2022-06-02, 14:12
facebook
Czy to podglądanie, czy może inwestycja w bezpieczeństwo własne i innych? Czy nagrywanie jest legalne? Czy mogę taki film opublikować w internecie? Czy może to służyć jako dowód w sądzie? Czy policja może mi zabrać wideorejestrator? I wreszcie czy można go używać ca całym świcie? Mnóstwo pytań i mnóstwo odpowiedzi w tym poradniku - Adam Kornacki Testuje

https://www.youtube.com/watch?v=8hqJFQWKqZw&t=10s
2022-05-31, 14:26
facebook
Xblitz S6 - profesjonalna czarna skrzynka, która w jakości 2K zarejestruje dokładnie Twoją całą trasę - nowość 2022.

Xblitz S6 to łatwa w obsłudze, przenośna kamera samochodowa wyposażona w funkcje WiFi, dzięki której możesz sterować urządzeniem z poziomu aplikacji w swoim smartfonie. Wideorejestrator nagrywa obraz w jakości 2K, co pozwala na świetną widoczność m.in tablic rejestracyjnych i znaków drogowych. To małe i poręczne urządzenie, które pozostaje niemalże niewidoczne z zewnątrz.

https://www.x-kom.pl/p/744801-wideorejestrator-xblitz-s6-qhd-145-wifi.html?utm_source=ceneo&utm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_click&ceneo_cid=7bb258eb-f7e0-86c5-e65e-044894ece46
2022-05-30, 14:04
facebook
Sprawdźcie świeżą recenzję Xblitz S6 od Wahacza.
???

https://www.youtube.com/watch?v=2wpy-uzyrpU

✅https://www.neonet.pl/kamery-samochodowe/xblitz-s6.html
2022-05-30, 10:00
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.