Biuro prasowe marki Xblitz
facebook
To zaszczyt odbierać nagrodę od redakcji Forum Biznesu w Dzienniku Gazety Prawnej dla podwójnego wideorejestratora Xblitz s10 duo.
Dla nas ważna jest technologia, dlatego to urządzenie łączy w sobie nie tylko funkcję standardowego rejestratora jazdy, ale również kamery cofania.
Dziesiątki tysięcy zadowolonych kierowców od 8 lat przekonuje nas o tym, że to co robimy, robimy dobrze, a po drogach jeździ się bezpieczniej z kamerami Xblitz.
Dziękujemy za tę nagrodę i obiecujemy - nie osiądziemy na laurach.
2021-11-30, 21:38
facebook
Najnowsza recenzja naszego bestsellera Xblitz Z8 Night od x-kom.pl. Kompaktowy, funkcjonalny i tani - sprawdźcie sami!
? https://geex.x-kom.pl/recenzje/wideorejestrator-xblitz-z8-recenzja/#komentarz-20866
2021-11-30, 18:30
facebook
Jak zawsze stawimy Twoje bezpieczeństwo na pierwsze miejsce!?

Mieszkańcy dużych miast spędzają w korkach średnio prawie 35 godzin miesięcznie, ponad 415 godzin rocznie i nie raz nam się zdarza prowadzić rozmowę telefoniczną podczas jazdy. Oprócz tego że grozi Ci mandat w wysokości 200zł oraz 5 punktów karnych jest to niebezpieczne zarówno dla Ciebie jak i dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Profesjonalny zestaw głośnomówiący Xblitz X1000 znajdzie swoje miejsce w każdym aucie, który nie zostało fabrycznie wyposażone w taką funkcję.

Sprawdźcie sami
https://www.youtube.com/watch?v=1MMQgDHXoSI
2021-11-29, 18:21
facebook
Płeć piękna coraz bardziej interesuje się motoryzacją i samodzielnie dokonują wyboru wymarzonego samochodu. Jesteście ciekawi, jaki prezent docenią kobiety, które nie wyobrażają sobie życia bez czterech kółek?

W tym artykule przedstawimy Wam listę pomysłów na prezent, na które nie wydasz majątku.

https://allegro.pl/artykul/prezent-motoryzacyjny-dla-kobiety-do-150-zl-128623
2021-11-27, 10:53
facebook
Coroczne święto miłośników zakupów w Xblitz! Mamy dla Ciebie świetny pomysł na prezent! Minimalistyczne słuchawki Xblitz Snake Mojo zachwycają swoim designem — a jakość jest naszym priorytetem. Korzystając ze słuchawek, nie tylko usłyszysz, ale i poczujesz muzykę.

Słuchawki bezprzewodowe z etui ładującym Xblitz SNAKE MOJO kupisz aż 50% taniej. Przypominamy, aby skorzystać z mega rabatów, przy zakupie należy wpisać kod rabatowy, który jest podany na wybranych produktach objętych promocją Black Friday.

?https://xblitz.pl/pl/65-blackfriday
2021-11-26, 13:53
facebook
Rośniemy w siłę! Chcemy zapewnić Wam najwyższą jakość i dostępność naszych produktów, dlatego od teraz kupisz nasze alkomaty oraz wybrane produkty w sklepach naszych autoryzowanych partnerów - drogeriach SUPER-PHARM Poland?.

?Sprawdź dostępność naszych produktów na https://www.superpharm.pl/catalogsearch/result/?q=xblitz&categories=e-DROGERIA
2021-11-25, 18:00
facebook
https://www.facebook.com/sklepoponpl/photos/a.126281787411832/6638281262878486/?type=3
2021-11-25, 09:08
facebook
W tym miesiącu gratulujemy jednostce OSP Choceń !

W dalszym ciągu zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i życzymy powodzenia w przyszłym miesiącu.

Jednostek, które jeszcze nie zgłosiły się do naszej akcji, zachęcamy do wypełnienia formularza na
?https://xblitz.pl/osp
2021-11-24, 11:40
facebook
To właśnie Xblitz GO SE pomógł Frizowi wyjaśnić ostatnią kolizję drogową! ?
Nagranie z wideorejestratora przekazane Policji przez Youtubera pomogło w rozstrzygnięciu sporu pomiędzy kierowcami oraz ustaleniu winowajcy stłuczki!

Jest to najlepszy przykład, dlaczego kamerka samochodowa jest obowiązkową pozycją w pojeździe każdego kierowcy!
Sprawdźcie sami, jak wyglądała sytuacja ?

https://www.youtube.com/watch?v=V_DoGYWI5Po
2021-11-23, 10:43
facebook
Wielki start wielkiego rozdania! Do wygrania aż 30 wideorejestratorów Xblitz Z8 Night przy zakupie kompletu opon zimowych w SklepOpon.com.?

Warunki są proste:

?Kup komplet opon zimowych (4szt)
?Kreatywnie odpowiedz na pytanie „Gdzie pojedziesz na nowych oponach?”

Najciekawsze odpowiedzi wygrają naszą kamerę Xblitz Z8 Night!
2021-11-22, 19:00
facebook
Zima blisko, a Wy jeszcze nie wymieniliście opon?
To właśnie właściwy moment na ich wymianę! Wielkie rozdanie wideorejestratorów Xblitz Z8 Night przy zakupie kompletu opon zimowych zorganizowane wraz z SklepOpon.com startuje już w najbliższy poniedziałek. Do wygrania aż 30 kamer Z8 Night.

⬇⬇⬇Warunki, które musisz spełnić, aby wygrać nasz wideorejestrator:

?Kup komplet opon zimowych (4szt)
?Kreatywnie odpowiedz na pytanie „Gdzie pojedziesz na nowych oponach?” ?

Najciekawsze odpowiedzi wygrają Xblitz Z8 Night!

Akcja trwa od 22.11.2021 do 31.12.2021.
2021-11-19, 15:32
facebook
Statystyki wypadków na polskich drogach są przerażające, ponad 15 tys. w tym roku. Ignorowanie fundamentalnych przepisów ruchu drogowego, przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa – są to najbardziej rozpowszechnione przyczyny wypadków. Za przekroczenie prędkości o 50 km/h prawo jazdy straciło ponad 40 tys. kierowców.?

?Wraz z naszym ambasadorem — Piotrem Żyłą w akcji Xblitz „Lataj Bezpiecznie” zadbajmy o wzajemny szacunek, rozsądek i bezpieczeństwo na drogach!

https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/wideorejestratory/wideorejestrator-xblitz-s3-duo
2021-11-18, 18:34
facebook
Zakup kamery samochodowej. Przedstawimy Wam 5 powodów, dlaczego warto kupić wiedorejestrator Xblitz.?

?Pierwszy i najbardziej oczywisty – nagrywanie materiałów dowodowych. Z wideorejestratorem Xblitz S3 duo, który uchwyci każdy detal w trasie — będziesz mógł bez problemu rozstrzygnąć spór drogowy.

?Dostępność na każdą kieszeń. W związku z rozwojem rynku wideorestratorów, urządzenia marki Xblitz są w przestępnej cenie.

?Lubisz podróżować? Jeżdżąc po ładnych okolicach, nagrasz i pochwalisz się znajomym filmikiem Full HD jakości, bez dodatkowego ryzyka nagrywając podróż za pomocą smartfona.

?Funkcjonalność. Wiedorejestratory Xblitz są bardzo funkcjonalne - G-sensor, tryb nocny, tryb parkingowy, stabilizacja – to tylko niewiele funkcji, które przydają się kierowcom.

?Kamera cofania. Xblitz S3 duo to ponadczasowy wideorejestrator z dwiema kamerami, który nie tylko nagrywa przód i tył, ale również pewni funkcję kamery cofania.
2021-11-17, 07:00
facebook
Wideorejestratory z kamerą cofania są coraz bardziej popularne wśród naszych klientów. Czym się różnią te kamery?⬇️⬇️⬇️

Przede wszystkim urządzenie pozwoli ci nagrywać wszystko, co się dzieje po obu stronach samochodu. Dzięki temu zwiększysz swoje bezpieczeństwo i poszerzysz materiały dowodowe, gdy doszło do kolizji.

? Model Xblitz S3 Duo to wideorejestrator z dwiema kamerami, który ma dodatkowe przewody w zestawie. Przewody są podłączane do obwodu elektrycznego wstecznych świateł co pozwala automatycznie wyświetlać obraz z tylnej kamery na wiedeorejestratorze. Funkcja cofania to znakomite rozwiązanie dla starszych samochodów bez czujników parkowania.

Kupując Xblitz S3 Duo – stawisz na jakość, wygodę i bezpieczeństwo.?
2021-11-16, 18:30
facebook
Jak działa alkomat półprzewodnikowy? Alkomat półprzewodnikowy składa się z 3 podstawowych elementów.

Pierwszym elementem jest układ mechaniczny obróbki powietrza, który odpowiada za wpuszczanie wdmuchiwanego powietrza przez użytkownika do sensora. Dobrej jakości układ mechaniczny to patent na dokładny pomiar stężenia alkoholu w krwi.

Drugim elementem urządzenia jest jego serce – sensor półprzewodnikowy. Sensor reaguje na cząsteczki etanolu na powierzchni wbudowanej elektrody, a wynik jest kalkulowany w promilach, na podstawie zmian przewodności półprzewodnika, stąd jego nazwa ?

Trzeci element – płyta główna. W tym układzie elektronicznym są obliczane zawartości etanolu w wydychanym powietrzu, dzięki informacjom otrzymanych z sensora półprzewodnikowego. Wyniki kalkulacji z płyty głównej są przekazywane na wyświetlacz alkomatu.

Alkomaty półprzewodnikowe Xblitz pomogą Ci szybko i precyzyjnie zmierzyć zawartość alkoholu w krwi po udanej nocnej imprezie. Bądź pewny, że możesz wsiadać za kółko!?
Łap promkę tutaj: http://bityl.pl/YlkGE
2021-11-15, 19:00
facebook
❤? Będzie sie działo!
2021-11-12, 16:30
facebook
Okres przedświąteczny - zajrzałeś do kieliszka. Jesteś pewien, że możesz wsiadać do swojego auta?

Trzeźwienie to skomplikowany proces, a prosty i popularny formularz w internecie tj. „alkomat online” niestety nie może skutecznie zbadać stężenia alkoholu w Twoim organizmie. Pamiętaj, że na Twój stan po wypiciu alkoholu wpływa wiele czynników, kondycja fizyczna, wiek, płeć i co najważniejsze - ilość wypitego alkoholu. ?

Jakie są kary za jazdę po alkoholu?
W roku 2021 za jazdę po alkoholu grzywna wynosi od 50 zł do 5 000 tys. zł, dodatkowo po zdobyciu mandatu możesz na dłużej zapoznać się z cennikiem karty miejskiej. Jazda "pod wpływem" zapewni Ci bowiem przejazdy komunikacją miejską na okres od 6 miesięcy do 3 lat.

Dodatkowe koszty - regres ubezpieczeniowy.
Towarzystwo ubezpieczeniowe owszem pokryje szkody po kolizji. Ale... jeśli doszło do niej pod wpływem alkoholu, zażąda zwrotu środków, czyli zastosuje do pijanego kierowcy regres ubezpieczeniowy. Jazda po alkoholu jest wśród wyłączeń ochrony ubezpieczeniowej! Warto o tym pamiętać.

Dlatego trenuj przed świętami bezpiecznie z alkomatami Xblitz, które kupisz 20% taniej w sklepie internetowym Max Elektro z kodem xblitz20.
2021-11-12, 13:23
facebook
Nowa promka, łap okazję! Od dzisiaj kupisz nasz bestseller alkomat Xblitz Spirit aż 20 % taniej. Dodatkowo przez cały rok ciesz się darmową kalibracją sprzętu. ?

Promocja na cały asortyment alkomatów obowiązuje w sklepie internetowym Max Elektro z kodem xblitz20.
? https://maxelektro.pl/agd-male/do-domu/alkomaty/ep,6949,xblitz,filtry.html
2021-11-10, 16:28
facebook
Ciesz się swobodą ruchu nieograniczoną przez przewody z Xblitz Beast Red. Głośny, wyraźny dźwięk muzyki i wygoda noszenia słuchawek sprawiają, że sprzęt ten jest idealnym partnerem intensywnego treningu. ?

Odpal swoją ulubioną, energetyczną playlistę i zacznij wyciskać z siebie siódme poty!

Sprawdź najnowszą recenzję słuchawek bezprzewodowych Xblitz Beast Red.
?https://www.youtube.com/watch?v=hJAqXsJFLUw
2021-11-09, 19:00
facebook
? SENSOR SONY STARVIS
? 2x FULL HD
? G-Sensor
? Nagrywanie w pętli
? Technologia WDR
? Aktywny uchwyt
Wszystkie te funkcję i udogodnienia zagwarantują Ci bezpieczeństwo na drodze poprzez rejestrację tego, co dzieje się zarówno przed Twoim pojazdem jak i za nim!
Xblitz S10Duo możesz zakupić na:
https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/wideorejestratory/wideorejestrator-xblitz-s10-duo
2021-11-05, 12:34
facebook
Przyszedł czas na bestseller z kategorii podwójnych widoerejestratorów - Xblitz S10 Duo ?
Dlaczego akurat ten model został bestsellerem?
Według naszych klientów, jakość obrazu oraz poziom funkcjonalności Xblitz S10 Duo to cechy pozwalające zdobyć przewagę właśnie temu modelowi nad konkurencyjnymi produktami.
Oczekujesz idealnego połączenia jakości i niskiej ceny? Poznaj S10 Duo!
2021-11-04, 17:06
facebook
Nagrodzona odznaką PCWorld.pl kamerka Xblitz S3 Duo to idealna pozycja dla kierowców, którzy chcą wyposażyć swoje pojazdy w kamerę cofania. Szukasz podwójnego wideorejestratora w niskiej cenie, ale mimo wszystko chciałbyś postawić na sprzęt najnowszej generacji? Xblitz S3 Duo może być idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!
2021-11-02, 16:30
facebook
Nasz świeżo upieczony Mistrz Polski w skokach narciarskich ??? - Piotr Żyła - został bohaterem kampanii "latam odpowiedzialnie z Xblitz" i promuje bezpieczeństwo nie tylko na skoczni, ale i na drogach!

Jaką kamerką nagrywa swoje trasy Piotr Żyła- Official?
Sprawdźcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=y4fAI0juDDw
2021-10-29, 09:55
facebook
https://www.facebook.com/174248616102202
2021-10-27, 13:18
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.