Premiera nowego urządzenia Xblitz – ładowarka samochodowa z funkcjami ratunkowymi Xblitz Q30 Pro
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego do sklepów wkracza Xblitz Q30 Pro – nowa ładowarka samochodowa marki Xblitz.
2019-09-03, 15:36

W przeciwieństwie jednak do innych urządzeń tego typu, Q30 Pro może ocalić życie twoje lub twoich bliskich. Ładowarka ta wyposażona jest w wybijak do szyb oraz nóż do przecinania pasów, dzięki czemu w sytuacji kryzysowej może posłużyć do wydostania się z samochodu. Obie te funkcje zaprojektowano tak, by uniemożliwić przypadkowe skaleczenie się przez użytkownika lub nieumyślne uszkodzenie samochodu. Obudowa urządzenia wykonana jest z aluminium, nie trzeba więc przejmować się uszkodzeniem go gdy korzystamy z funkcji ratowniczych.
Ponad to, ładowarka spełnia oczywiście swoją najważniejszą funkcję – ładuje urządzenia i to nie byle jak. Xblitz Q30 Pro posiada dwa gniazda USB Quick Charge 3.0, dzięki którym można szybko naładować swój telefon czy tablet. Z urządzenia można korzystać zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych dzięki wsparciu dla napięcia 12/24V .

Xblitz Q30 Pro można nabyć za 59zł brutto na stronie Xblitz.
LINK DO PRODUKTU ➡️ https://xblitz.pl/pl/ladowarka-ratownicza-xblitz-q30-pro

KONTAKT / AUTOR
Aleksandra Rudy
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.