Cieszymy się, że z roku na rok jest Was coraz więcej na naszym fanpage❣ Dlatego przygotowaliśmy dla naszych fanów WIELKIE ROZDANIE Xblitz.
Cieszymy się, że z roku na rok jest Was coraz więcej na naszym fanpage❣ Dlatego przygotowaliśmy dla naszych fanów WIELKIE ROZDANIE Xblitz. ??? Do wygrania będą bezprzewodowe słuchawki Xblitz Beast Red. Piękny design i wysoka funkcjonalność sprawi, że pod czas gry, treningu czy słuchania ulubionej playlisty zapomnisz o upływie czasu. Co zrobić, żeby wygrać❓ ? polub i zaobserwuj nasz fanpage Facebook @xblitzpolska ? polub post, który właśnie czytasz ? ✅Do wygrania 3 pary słuchawek Xblitz Beast Red! Wyniki rozdania zostaną ogłoszone 1.03 w relacji Instagramie @xblitz_polska.
2022-02-15, 10:54
Cieszymy się, że z roku na rok jest Was coraz więcej na naszym fanpage❣ Dlatego przygotowaliśmy dla naszych fanów WIELKIE ROZDANIE Xblitz.

??? Do wygrania będą bezprzewodowe słuchawki Xblitz Beast Red. Piękny design i wysoka funkcjonalność sprawi, że pod czas gry, treningu czy słuchania ulubionej playlisty zapomnisz o upływie czasu.

Co zrobić, żeby wygrać❓

? polub i zaobserwuj nasz fanpage Facebook @xblitzpolska
? polub post, który właśnie czytasz ?

✅Do wygrania 3 pary słuchawek Xblitz Beast Red!

Wyniki rozdania zostaną ogłoszone 1.03 w relacji Instagramie @xblitz_polska.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.