Podczas III Kongresu MADE IN POLAND, który właśnie odbywa się w Berlinie, otrzymaliśmy nagrodę MADE IN POLAND przyznawaną za wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki, stosowanie nowoczesnych technologii i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, inwesty
Podczas III Kongresu MADE IN POLAND, który właśnie odbywa się w Berlinie, otrzymaliśmy nagrodę MADE IN POLAND przyznawaną za wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki, stosowanie nowoczesnych technologii i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, inwestycje w kapitał krajowy i tworzenie coraz więcej miejsc pracy oraz współpracę z firmami niemieckimi. Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrał Dyrektor Generalny Marcin Trojan. Nagrodzona została marka Xblitz. Kongres organizowany przez Polską Agencję Przedsiębiorczości ma na celu wyeksponowanie potencjału polskich producentów, którzy mają istotny wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki w różnych gałęziach przemysłu. Nagroda MADE IN POLAND to dla naszej marki ogromne wyróżnienie i dowód znaczącej pozycji na tle polskich producentów na arenie międzynarodowej.
2022-06-08, 15:14
Podczas III Kongresu MADE IN POLAND, który właśnie odbywa się w Berlinie, otrzymaliśmy nagrodę MADE IN POLAND przyznawaną za wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki, stosowanie nowoczesnych technologii i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, inwestycje w kapitał krajowy i tworzenie coraz więcej miejsc pracy oraz współpracę z firmami niemieckimi. Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrał Dyrektor Generalny Marcin Trojan. Nagrodzona została marka Xblitz.

Kongres organizowany przez Polską Agencję Przedsiębiorczości ma na celu wyeksponowanie potencjału polskich producentów, którzy mają istotny wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki w różnych gałęziach przemysłu.

Nagroda MADE IN POLAND to dla naszej marki ogromne wyróżnienie i dowód znaczącej pozycji na tle polskich producentów na arenie międzynarodowej.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.