Xblitz otrzymał Diament Forbsa 2022. Dziękujemy za to wyróżnienie. Xblitz wciąż pokazuje swoją mocną pozycje na rynku automotive. Dla tak doświadczonej marki to znak innowacyjności, siły i sympatii wśród klientów.
Xblitz otrzymał Diament Forbsa 2022. Dziękujemy za to wyróżnienie. Xblitz wciąż pokazuje swoją mocną pozycje na rynku automotive. Dla tak doświadczonej marki to znak innowacyjności, siły i sympatii wśród klientów. Jest to dla nas duża motywacja do dalszego rozwoju. Diament Forbesa jest również dowodem na słuszność obranej przez naszą firmę strategii rozwoju. Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe jak i wartość ich majątku. Metoda ta umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.
2022-06-09, 22:35
Xblitz otrzymał Diament Forbsa 2022. Dziękujemy za to wyróżnienie. Xblitz wciąż pokazuje swoją mocną pozycje na rynku automotive. Dla tak doświadczonej marki to znak innowacyjności, siły i sympatii wśród klientów.

Jest to dla nas duża motywacja do dalszego rozwoju. Diament Forbesa jest również dowodem na słuszność obranej przez naszą firmę strategii rozwoju.

Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe jak i wartość ich majątku. Metoda ta umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.