Słyszeliście o technologii ??? w kamerkach samochodowych, ale nie do końca wiecie z tym to się je? Spieszymy z wyjaśnieniem. :)
Słyszeliście o technologii ??? w kamerkach samochodowych, ale nie do końca wiecie z tym to się je? Spieszymy z wyjaśnieniem. :) W dużym skrócie - technologia ta pozwala na rejestrację bardziej szczegółowego obrazu w zmiennych warunkach oświetleniowych (np. w nocy). System ten łączy ze sobą 3 ujęcia o różnej jasności w jedno - najbardziej optymalne pod kątem ekspozycji. Efektem tego jest wyraźniejszy i jaśniejszy obraz zarejestrowany w ciemnych warunkach. Funkcję HDR znajdziecie w ponizszych modelach wideorejestratorów Xblitz. ? Mirror View: https://xblitz.pl/pl/-xblitz-mirror-view ? S3 Duo: https://xblitz.pl/pl/xblitz-s3-duo ? S5 Duo: https://xblitz.pl/pl/xblitz-s5-duo
2022-06-11, 09:29
Słyszeliście o technologii ??? w kamerkach samochodowych, ale nie do końca wiecie z tym to się je? Spieszymy z wyjaśnieniem. :)

W dużym skrócie - technologia ta pozwala na rejestrację bardziej szczegółowego obrazu w zmiennych warunkach oświetleniowych (np. w nocy). System ten łączy ze sobą 3 ujęcia o różnej jasności w jedno - najbardziej optymalne pod kątem ekspozycji. Efektem tego jest wyraźniejszy i jaśniejszy obraz zarejestrowany w ciemnych warunkach.

Funkcję HDR znajdziecie w ponizszych modelach wideorejestratorów Xblitz.
? Mirror View: https://xblitz.pl/pl/-xblitz-mirror-view
? S3 Duo: https://xblitz.pl/pl/xblitz-s3-duo
? S5 Duo: https://xblitz.pl/pl/xblitz-s5-duo
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.