Xblitz Hero to profesjonalny alkomat elektrochemiczny, który szybko i precyzyjnie mierzy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.
Xblitz Hero to profesjonalny alkomat elektrochemiczny, który szybko i precyzyjnie mierzy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Sensory elektrochemiczne są odporne na wpływ substancji innych niż alkohol, dzięki temu Xblitz Hero jest niezwykle wiarygodny, niezawodny oraz stabilny. Urządzenie zapamiętuje do 10 ostatnio wykonanych pomiarów, pozwalając na porównanie wyników. ✅ https://www.mediaexpert.pl/agd-male/zdrowie-i-uroda/alkomaty/alkomat-xblitz-alcontrol-hero?snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=f3906e8b-a559-43ce-b3af-49f30e8b5206
2022-05-20, 16:13
Xblitz Hero to profesjonalny alkomat elektrochemiczny, który szybko i precyzyjnie mierzy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.
Sensory elektrochemiczne są odporne na wpływ substancji innych niż alkohol, dzięki temu Xblitz Hero jest niezwykle wiarygodny, niezawodny oraz stabilny. Urządzenie zapamiętuje do 10 ostatnio wykonanych pomiarów, pozwalając na porównanie wyników.

✅ https://www.mediaexpert.pl/agd-male/zdrowie-i-uroda/alkomaty/alkomat-xblitz-alcontrol-hero?snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=f3906e8b-a559-43ce-b3af-49f30e8b5206
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.