Xblitz S6 to kolejna nowość wśród kamer samochodowych Xblitz.
Xblitz S6 to kolejna nowość wśród kamer samochodowych Xblitz. ? Wideorejestrator wyposażony w system łączności Wi-Fi, dzięki czemu jest w pełni sterowany za pomocą smartfonu, zawsze masz to w kieszeni. ✅ Obraz w jakości 2K to lepsza i dokładniejsza widoczność szczegółów. Z wideorejestratorem Xblitz S6 z łatwością dostrzeżesz numery tablic rejestracyjnych mijających Cię pojazdów. Łap okazję i kup wideorejestrator w promocyjnej cenie tylko w sklepach RTV Euro AGD! ? https://www.euro.com.pl/rejestratory-jazdy/xblitz-wideorejestrator-xblitz-s6.bhtml#opis
2022-05-09, 18:31
Xblitz S6 to kolejna nowość wśród kamer samochodowych Xblitz.

? Wideorejestrator wyposażony w system łączności Wi-Fi, dzięki czemu jest w pełni sterowany za pomocą smartfonu, zawsze masz to w kieszeni.

✅ Obraz w jakości 2K to lepsza i dokładniejsza widoczność szczegółów. Z wideorejestratorem Xblitz S6 z łatwością dostrzeżesz numery tablic rejestracyjnych mijających Cię pojazdów.

Łap okazję i kup wideorejestrator w promocyjnej cenie tylko w sklepach RTV Euro AGD!
? https://www.euro.com.pl/rejestratory-jazdy/xblitz-wideorejestrator-xblitz-s6.bhtml#opis
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.