Kolejna nowość - Xblitz S6 ???
Kolejna nowość - Xblitz S6 ??? ? Wideorejestrator nagrywa obraz w jakości 2K, co pozwala na świetną widoczność takich elementów jak chociażby tablice rejestracyjne innych pojazdów. To małe i poręczne urządzenie, które pozostaje niemalże niewidoczne z zewnątrz. Sprawdźcie jak wygląda i nagrywa Xblitz S6. https://www.youtube.com/watch?v=JHyKJs2V7B4&t=2s ? https://www.euro.com.pl/rejestratory-jazdy/xblitz-wideorejestrator-xblitz-s6.bhtml
2022-05-06, 10:00
Kolejna nowość - Xblitz S6 ???

? Wideorejestrator nagrywa obraz w jakości 2K, co pozwala na świetną widoczność takich elementów jak chociażby tablice rejestracyjne innych pojazdów. To małe i poręczne urządzenie, które pozostaje niemalże niewidoczne z zewnątrz.

Sprawdźcie jak wygląda i nagrywa Xblitz S6.

https://www.youtube.com/watch?v=JHyKJs2V7B4&t=2s

? https://www.euro.com.pl/rejestratory-jazdy/xblitz-wideorejestrator-xblitz-s6.bhtml
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.