? Nowy produkt w ofercie Xblitz ?
? Nowy produkt w ofercie Xblitz ? ✅ Dyskretny wideorejestrator 3w1 Xblitz Mirror View. Jakość nagrań Full HD w połączeniu z trybem HDR pozwoli nagrać każdy szczegół w zadawalającej jakości. ✅ Xblitz Mirror View to najnowszy model serii lusterkowych wideorejestratorów Xblitz. Mirror View jest wyjątkowo prosty w instalacji, wystarczy przymocować urządzenie do Twojego lusterka wstecznego z użyciem gumek montażowych dołączonych do zestawu. ✅ Zobacz więcej z Xblitz Mirror View, który nagrywa nie tylko przód, ale i tył pojazdu. Dodatkowo kamera cofania pełni funkcję parkotronic, obraz z tylnej kamery automatycznie wyświetli się na 5-calowym wyświetlaczu, jeśli włączysz bieg wsteczny. ? https://www.euro.com.pl/rejestratory-jazdy/xblitz-wideorejestrator-xblitz-mirror-view.bhtml?optimized_search=1
2022-05-04, 10:00
? Nowy produkt w ofercie Xblitz ?

✅ Dyskretny wideorejestrator 3w1 Xblitz Mirror View.
Jakość nagrań Full HD w połączeniu z trybem HDR pozwoli nagrać każdy szczegół w zadawalającej jakości.

✅ Xblitz Mirror View to najnowszy model serii lusterkowych wideorejestratorów Xblitz. Mirror View jest wyjątkowo prosty w instalacji, wystarczy przymocować urządzenie do Twojego lusterka wstecznego z użyciem gumek montażowych dołączonych do zestawu.

✅ Zobacz więcej z Xblitz Mirror View, który nagrywa nie tylko przód, ale i tył pojazdu. Dodatkowo kamera cofania pełni funkcję parkotronic, obraz z tylnej kamery automatycznie wyświetli się na 5-calowym wyświetlaczu, jeśli włączysz bieg wsteczny.

? https://www.euro.com.pl/rejestratory-jazdy/xblitz-wideorejestrator-xblitz-mirror-view.bhtml?optimized_search=1
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.