Zbliża się weekend majowy! To doskonała okazja do spędzania czasu z bliskimi i grillowania na świeżym powietrzu. ???
Zbliża się weekend majowy! To doskonała okazja do spędzania czasu z bliskimi i grillowania na świeżym powietrzu. ??? ? W ten długi weekend majowy, w szczególności należy skontrolować zawartość alkoholu w krwi, dlatego przygotowaliśmy dla Was promocję na alkomaty Xblitz. Wystarczy jednego dmuchnięcia do alkomatu, by mieć pewność, czy możesz prowadzić. Nie ryzykuj! Promocja obowiązuje w sklepach Media Expert do 09.05.2022. ? https://www.mediaexpert.pl/agd-male/zdrowie-i-uroda/alkomaty/alkomat-xblitz-alcontrol-hero
2022-04-28, 09:04
Zbliża się weekend majowy! To doskonała okazja do spędzania czasu z bliskimi i grillowania na świeżym powietrzu. ???

? W ten długi weekend majowy, w szczególności należy skontrolować zawartość alkoholu w krwi, dlatego przygotowaliśmy dla Was promocję na alkomaty Xblitz. Wystarczy jednego dmuchnięcia do alkomatu, by mieć pewność, czy możesz prowadzić. Nie ryzykuj!

Promocja obowiązuje w sklepach Media Expert do 09.05.2022.

? https://www.mediaexpert.pl/agd-male/zdrowie-i-uroda/alkomaty/alkomat-xblitz-alcontrol-hero
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.