???Ruszamy z akcją „Xblitz i masz dowód”.
???Ruszamy z akcją „Xblitz i masz dowód”. ?Teraz masz szansę pokazać swój najbardziej szalony film, który udało Ci się nagrać na wideorejestrator i wygraj bon na zakupy w wysokości 300zł w naszym sklepie http://www.xblitz.pl. Jak zgłosić się do akcji? Warunki są proste: ? Prześlij swoje nagranie z wideorejestratora na adres e-mail: maszdowod@xblitz.pl ? Czekaj na wyniki do 30.04.2022 Szczegóły w regulaminie ? http://xblitz.pl/download/DOC/regulamin_xblitz_i_masz_dowod.pdf Opowiedz swoją historię! #xblitzimaszdowód
2022-04-14, 15:51
???Ruszamy z akcją „Xblitz i masz dowód”.

?Teraz masz szansę pokazać swój najbardziej szalony film, który udało Ci się nagrać na wideorejestrator i wygraj bon na zakupy w wysokości 300zł w naszym sklepie http://www.xblitz.pl.

Jak zgłosić się do akcji? Warunki są proste:

? Prześlij swoje nagranie z wideorejestratora na adres e-mail: maszdowod@xblitz.pl
? Czekaj na wyniki do 30.04.2022

Szczegóły w regulaminie ?
http://xblitz.pl/download/DOC/regulamin_xblitz_i_masz_dowod.pdf

Opowiedz swoją historię! #xblitzimaszdowód
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.