Najniebezpieczniejsze drogi w Polsce – czyli które?
Najniebezpieczniejsze drogi w Polsce – czyli które? ? Najniebezpieczniejszymi trasami w Polsce są drogi krajowe. To właśnie na nich miało miejsce aż 820 wypadków (dane z roku 2021). Na czele rankingu znajdują się drogi: DK7, DK91, DK94. Na drogach ekspresowych doszło do 407 kolizji, a do największej liczby wypadków doszło dokładnie na nr. S8, S86 i S2. Z kolei na autostradach odnotowano 372 wypadki, a najniebezpieczniejszymi trasami są A4, A1, i A2. ? Główne przyczyny wypadków z winy kierujących to: niedostosowanie prędkości, niezachowanie bezpiecznej odległości i wymuszanie pierwszeństwa. Zachowaj ostrożność na drodze!
2022-04-05, 18:30
Najniebezpieczniejsze drogi w Polsce – czyli które?

? Najniebezpieczniejszymi trasami w Polsce są drogi krajowe. To właśnie na nich miało miejsce aż 820 wypadków (dane z roku 2021). Na czele rankingu znajdują się drogi: DK7, DK91, DK94. Na drogach ekspresowych doszło do 407 kolizji, a do największej liczby wypadków doszło dokładnie na nr. S8, S86 i S2. Z kolei na autostradach odnotowano 372 wypadki, a najniebezpieczniejszymi trasami są A4, A1, i A2.

? Główne przyczyny wypadków z winy kierujących to: niedostosowanie prędkości, niezachowanie bezpiecznej odległości i wymuszanie pierwszeństwa.

Zachowaj ostrożność na drodze!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.