Jak dbać o kamerę samochodową?
Jak dbać o kamerę samochodową? ? Zacznijmy od montażu. Jeśli Twój wideorejestrator wyposażony w przyssawkę mocującą, możesz zadbać o prawidłowy montaż urządzenia. Umyj szybę i delikatnie podgrzej miejsce montażu. Właściwie zamontowany uchwyt zabezpieczy Ci stabilny obraz bez drgania. Montaż na zimnej szybie sprawi, że przyssawka szybko się odklei. ? Brudny obiektyw. Drobne zanieczyszczenia obiektywu mogą wpłynąć nie tylko na jakość nagrywanego materiału, ale również na układ optyczny. Nie zapominajmy co jakiś czas używać ściereczek do czyszczenia optyki. ? I na sam koniec - używaj tylko i wyłącznie oryginalne okablowanie, które znajdziesz w zestawie każdego wideorejstratora Xblitz.
2022-04-01, 18:20
Jak dbać o kamerę samochodową?

? Zacznijmy od montażu. Jeśli Twój wideorejestrator wyposażony w przyssawkę mocującą, możesz zadbać o prawidłowy montaż urządzenia. Umyj szybę i delikatnie podgrzej miejsce montażu. Właściwie zamontowany uchwyt zabezpieczy Ci stabilny obraz bez drgania. Montaż na zimnej szybie sprawi, że przyssawka szybko się odklei.

? Brudny obiektyw. Drobne zanieczyszczenia obiektywu mogą wpłynąć nie tylko na jakość nagrywanego materiału, ale również na układ optyczny. Nie zapominajmy co jakiś czas używać ściereczek do czyszczenia optyki.

? I na sam koniec - używaj tylko i wyłącznie oryginalne okablowanie, które znajdziesz w zestawie każdego wideorejstratora Xblitz.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.