Jaką kartę pamięci kupić do wideorejestratora Xblitz i na co zwrócić uwagę?
Jaką kartę pamięci kupić do wideorejestratora Xblitz i na co zwrócić uwagę? ✅ Format karty. Wideorejestratory Xblitz obsługują format micro SD (micro Secure Digital), czyli te mniejsze karty pamięci. ✅ Technologia zapisu danych. Do wyboru mamy 3 technologie zapisu danych TLC, MLC i SLC. Technologia TLC jest najbardziej popularną i najtańszą, ale najmniej pewną technologią zapisu. Producenci rzadko piszą o technologii zapisu danych bezpośrednio na karcie pamięci, więc musimy przyjrzeć się szczególnej specyfikacji na opakowaniu. MLC - trwalsza i pewniejsza technologia - to dobry stosunek ceny do jakości, dlatego właśnie tę technologię polecamy. SLC to technologia używana do profesjonalnego monitoringu. Cechuje się najlepszą jakością, taką kartę pamięci zdecydowanie trudniej znaleźć w zwykłym sklepie. ✅ Klasa karty pamięci. Od klasy karty pamięci zależy szybkość odczytu i zapisu danych, najlepiej sprawdzi się karta pamięci klasy 10 i wyżej. ✅ Pojemność. Najlepiej wybrać kartę o pojemności minimum 32GB, która pozwoli nam nagrać ok. 4 godzin przebytej trasy w jakości Full HD.
2022-03-09, 18:00
Jaką kartę pamięci kupić do wideorejestratora Xblitz i na co zwrócić uwagę?

✅ Format karty. Wideorejestratory Xblitz obsługują format micro SD (micro Secure Digital), czyli te mniejsze karty pamięci.

✅ Technologia zapisu danych. Do wyboru mamy 3 technologie zapisu danych TLC, MLC i SLC.

Technologia TLC jest najbardziej popularną i najtańszą, ale najmniej pewną technologią zapisu. Producenci rzadko piszą o technologii zapisu danych bezpośrednio na karcie pamięci, więc musimy przyjrzeć się szczególnej specyfikacji na opakowaniu.

MLC - trwalsza i pewniejsza technologia - to dobry stosunek ceny do jakości, dlatego właśnie tę technologię polecamy.

SLC to technologia używana do profesjonalnego monitoringu. Cechuje się najlepszą jakością, taką kartę pamięci zdecydowanie trudniej znaleźć w zwykłym sklepie.

✅ Klasa karty pamięci. Od klasy karty pamięci zależy szybkość odczytu i zapisu danych, najlepiej sprawdzi się karta pamięci klasy 10 i wyżej.

✅ Pojemność. Najlepiej wybrać kartę o pojemności minimum 32GB, która pozwoli nam nagrać ok. 4 godzin przebytej trasy w jakości Full HD.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.