? Inteligentny uchwyt samochodowy to doskonałe rozwiązanie dla kierowców zawodowych lub osób często podróżujących.
? Inteligentny uchwyt samochodowy to doskonałe rozwiązanie dla kierowców zawodowych lub osób często podróżujących. ? Przedstawiamy Wam serię uchwytów samochodowych, które szybko uzupełnią baterię Twojego smartofna na 100% - Xblitz GX4, Xblitz G650Pro, Xblitz G850Pro. Każdy z uchwytów posiada funkcję bezprzewodowego ładowania i dodatkowo certyfikat QI, który jest gwarancją wysokiej jakości ładowania. ? Nawigacja za pomocą smartfona jeszcze nigdy nie była tak prosta, wyznacz trasę na Google Maps, podnieś smarfon do uchwytu i gotowe, skrzydełka uchwytu zacisną się automatycznie. ✅ Nawiguj bezpiecznie! ? https://xblitz.pl/pl/uchwyt-xblitz-g650 ? https://xblitz.pl/pl/xblitz-g850 ? https://xblitz.pl/pl/xblitz-gx4
2022-03-03, 18:00
? Inteligentny uchwyt samochodowy to doskonałe rozwiązanie dla kierowców zawodowych lub osób często podróżujących.

? Przedstawiamy Wam serię uchwytów samochodowych, które szybko uzupełnią baterię Twojego smartofna na 100% - Xblitz GX4, Xblitz G650Pro, Xblitz G850Pro. Każdy z uchwytów posiada funkcję bezprzewodowego ładowania i dodatkowo certyfikat QI, który jest gwarancją wysokiej jakości ładowania.

? Nawigacja za pomocą smartfona jeszcze nigdy nie była tak prosta, wyznacz trasę na Google Maps, podnieś smarfon do uchwytu i gotowe, skrzydełka uchwytu zacisną się automatycznie.
✅ Nawiguj bezpiecznie!

? https://xblitz.pl/pl/uchwyt-xblitz-g650

? https://xblitz.pl/pl/xblitz-g850

? https://xblitz.pl/pl/xblitz-gx4
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.