Jak działa tryb parkingowy ? w kamerach samochodowych Xblitz??
Jak działa tryb parkingowy ? w kamerach samochodowych Xblitz?? ? Tryb parkingowy służy do ochrony twojego auta nawet gdy Ciebie nie ma blisko. Nasze wideorejestratory wyposażone w nowoczesny czujnik przeciążeń G-Sensor, który jest cały czas aktywny i reaguje na wstrząsy spowodowane uderzeniem, kolizją czy nawet mocniejszym trzaśnięciem drzwiami samochodu. ?? W wideorejestratorach wersji Duo tryb parkingowy również działa na tylnej kamerce. Gdyby doszło do kolizji na parkingu wideorejestrator nagra i zabezpieczy przed usunięciem materiał dowodowy z przodu i tyłu twojego samochodu. ✅ Zamontuj w swoim samochodzie wideorejestrator Xblitz i bądź pewny, że Xblitz będzie pilnować twojego auta nawet przez całą noc.
2022-02-07, 18:00
Jak działa tryb parkingowy ? w kamerach samochodowych Xblitz??

? Tryb parkingowy służy do ochrony twojego auta nawet gdy Ciebie nie ma blisko. Nasze wideorejestratory wyposażone w nowoczesny czujnik przeciążeń G-Sensor, który jest cały czas aktywny i reaguje na wstrząsy spowodowane uderzeniem, kolizją czy nawet mocniejszym trzaśnięciem drzwiami samochodu.

?? W wideorejestratorach wersji Duo tryb parkingowy również działa na tylnej kamerce. Gdyby doszło do kolizji na parkingu wideorejestrator nagra i zabezpieczy przed usunięciem materiał dowodowy z przodu i tyłu twojego samochodu.

✅ Zamontuj w swoim samochodzie wideorejestrator Xblitz i bądź pewny, że Xblitz będzie pilnować twojego auta nawet przez całą noc.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.